צבע
מבחר צבעים וטקסטורות, שהופכים כל חלל ליצירת אומנות
בחירת צבע לקירות היא בדרך כלל השלב שמרמז על סיום השיפוץ או הבנייה, והיא מאפשרת לעיצוב האישי של כל לקוח לבוא לידי ביטוי. הצבע והטקסטורה יכולים להעביר מסר, להשרות רוגע או להכניס אנרגיה חיונית לחלל. רשתות באר שבע הינה הספקית המורשית הגדולה בדרום של החברות המובילות בישראל – טמבור ונירלט. אצלנו בסניף תמצאו כל צבע וגימור ממניפת הצבעים, באספקה מיידית.

מהתכנון ועד בחירת הגימור,
ייעוץ מקצועי לצביעת הבית:

סוגי צבע

מבחר צבעים מלא לשימושים שונים - שליכט, קירות חוץ או פנים, משטחי עץ, בטון, ברזל, צבעים על בסיס מים, שמן ועוד. לנו הידע המקצועי לייעץ בבחירת סוג הצבע הרלוונטי, לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

ציפויים לקירות

שליכט אקרילי גמיש, מערכת רב גמיש המקנה לחוץ הבית את העמידות הדרושה לצד מראה דקורטיבי לפי בחירת הלקוח.

חומרי הכנה ומילוי

לפני שניגשים לעבודת הצביעה, יש לוודא כי הצטיידתם בחומרים החיוניים לערבוב הצבע, לתיקון והחלקת המשטחים והקירות: יסוד קושר, בונדרול, שפכטל, קלסימו ועוד.

אביזרים נלווים

כל מה שצריך לביצוע מושלם של עבודת הצביעה: רולרים, מברשות, שפכטלים, מאלץ', מגשים, ניילונים, רצועות דבק ועוד.

סוגי גימורים

מבחר גימורים להתאמה מושלמת של הצבע לחזון העיצוב שלכם: מט, מבריק, משי, גרגרי, מהודר, טיח ועוד.

המחלקות שלנו

חומרי בניין

בבחירת חומרי הבניין לפרויקט בנייה, חשוב לבחור בחומרים איכותיים של המותגים המובילים והאמינים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה טובה ואיכותית לאורך זמן – כך שהמבנה לא יהיה רק יפה אלא גם חזק ועמיד. 

כלי עבודה

חשוב לבחור במוצרים של חברות מובילות בתחומן, שיאפשרו עבודה קלה ונוחה, עם אחריות לבטיחות מקסימלית ותוצאות מעולות. אצלנו תמצאו מבחר רחב של כלי עבודה עם חותמת האיכות של מותגים מובילים.

קרמיקה וסניטציה

בסניף רשתות באר שבע תוכלו למצוא מגוון רחב של כלל החומרים והאביזרים הדרושים לבניית חדרי מגורים, משרדים, רחצה ומטבחים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לסגנון העיצוב שתבחרו והתקציב שהצבתם.

צבע

בחירת צבע מאפשר לעיצוב האישי של כל לקוח לבוא לידי ביטוי. רשתות באר שבע הינה הספקית המורשית הגדולה בדרום של החברות מהמובילות בישראל טמבור ונירלט. אצלנו בסניף תמצאו כל צבע וגימור ממניפת הצבעים באספקה מיידית.

עץ

עץ הוא חומר מתחדש, טבעי וביכולתו לשוות מראה כפרי או מודרני לכל חלל. אצלנו תמצאו את המבחר הגדול בדרום לפלטות עץ בגוונים וגימורים שונים וכן דיקטים ליציקות מבית חברת קנה קש.

גידור וקירוי

עבודת הגידור היא הבסיס האיתן של רשתות באר שבע. עם ניסיון של יותר מ-50 שנה בתחום, לנו הכלים והידע המקצועי לביצוע עבודות גידור ברמה גבוהה ביותר, מהחומרים האיכותיים בשוק.

איטום

ברשתות באר שבע תוכלו ליהנות מהפתרונות החדישים בעולם בתחום האיטום, של החברות המובילות בענף. הידע והניסיון שצברנו, מאפשר לנו להתאים את החומרים הנכונים לכל צורך.

גבס, תקרות ובידודים

הבנייה בגבס היא מהירה, מדויקת, קלה לביצוע וקלת משקל.
רשתות באר שבע היא ספק מורשה של מגוון פתרונות גבס, בידודים ותקרות של החברות אורבונד וטמבורד. 

בונים? משפצים? 
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו כדי להתרשם מהמבחר, מהשירות – ומהמחירים!

להזמנות וייעוץ מקצועי מהיר,
חייגו 08-6276-540
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

ספקים ושותפים

דילוג לתוכן