פרופיל החברה

מ-1969 ועד היום:
רשתות באר שבע היא המרכז המוביל
לבונים ולמשפצים באזור הדרום

סיפורה של חברת רשתות מתחיל בשנות החמישים, אז עלו לארץ יקוט ודוד תורג'מן ממרוקו, והתיישבו בבאר שבע. לבני הזוג נולדו שמונה ילדים, ובנם, יצחק תורג'מן, החל ללמוד מסגרות כשהיה בן 14 בלבד, כדי לסייע בפרנסת המשפחה.
ב-1969 פתח יצחק עם שני שותפים עסק למסגרות, וב-1982 הקים את "רשתות באר שבע", ששכנה בתחילה בביתן קטן – ומאז הלכה והתרחבה. כיום, רשתות היא חברה גדולה ומובילה בתחומה, המספקת חומרי בנייה ללקוחות גדולים וקטנים מכל הארץ, ומאזור הדרום בפרט.
מאז ועד היום, החברה מתמחה באספקת חומרי גידור ובניית גדרות למוסדות ציבוריים ברחבי הארץ. עם הזמן נוספו לה מחלקות רבות, וכיום מהווה הסניף הראשי של החברה בבאר שבע "One Stop Shop", בו ניתן למצוא את כל החומרים הדרושים לבנייה ושיפוצים.
המחלקות השונות בסניף מוקדשות לחומרי בניין, כלי עבודה, קרמיקה וסניטציה, צבע, עץ, גידור, איטום, גבס ותקרות. החברה מציעה את המבחר הגדול ביותר של חומרים – ומהספקים הטובים ביותר, ובהם נירלט, טמבור, אורבונד, פזקר, פלרם, חרסה, חמת וגרואה.

שומרים על אווירה משפחתית
ושירות אישי

כיום, רשתות מעסיקה כ-40 עובדים. הבעלות וגם ההנהלה נותרה משפחתית, כאשר יצחק תורג'מן עדיין מנצח על הפעילות העסקית כולה בשקט ובחוכמה האופייניים לו, בני משפחתו מנהלים את המחלקות השונות בחברה. באווירה משפחתית זו, ללקוחות החברה מובטח שירות אישי ואדיב המזוהה היטב עם ערכי העסק לאורך השנים.

מענה מקצועי
לכל סוגי הלקוחות

במרכז הלוגיסטי הגדול של החברה קיים מלאי חומרים עצום, ובתור ספקים מורשים של החברות הגדולות בתחום – ביכולתנו להעניק פתרון שלם ומהיר לכל בעיה וצורך שבו נתקלים לקוחותינו, תוך שמירה על מחירים אטרקטיביים. בעשרות שנות הפעילות של החברה, היא נטלה חלק בפרויקטים רבים ברחבי הארץ, הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב חברות מסחריות ומוסדות ציבוריים. קבלנים של פרויקטים גדולים במיוחד בוחרים ב"רשתות" כספק מרכזי, ביניהם הקבלנים של סניף איקאה בבאר שבע, אצטדיון טרנר, יס פלאנט, בסיסי חיל האוויר, בתי הקולנוע של סינמה סיטי, בנייני מגורים ועוד.

בונים? משפצים? 
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו כדי להתרשם מהמבחר, מהשירות – ומהמחירים!

להזמנות וייעוץ מקצועי מהיר, חייגו 08-6276-540 או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

ספקים ושותפים

דילוג לתוכן