כלי עבודה
מבחר כלים לעבודה מקצועית ובטוחה

כשזה נוגע לכלי עבודה, חשוב לבחור במוצרים של חברות מובילות בתחומן, שיאפשרו עבודה קלה ונוחה יותר, עם אחריות לבטיחות מקסימלית ותוצאות מעולות. אצלנו תמצאו מבחר רחב של כלי עבודה עם חותמת האיכות של מותגים כמוMakita , DeWalt, Milwaukee , Hilti, Bosch ו-AEG.

אנו מספקים מגוון כלים מקצועיים
לעבודת בניין, נגרות ומסגרות:

מברגות

מבחר מברגות בגדלים שונים לעבודות מקצועיות או ביתיות באיכות לא מתפשרת המקנה עמידות גבוהה.

מקדחות ופטישונים

מקדחות ופטישונים לקדיחה בכל סוגי החומרים, במהירויות שונות ומצבי קידוח שונים. המקדחות האיכותיות בעולם לעבודה מצוינת לאורך זמן, מבלי להתפשר על בטיחות.

מסורים

חיתוך מדויק לעץ, מתכת וחומרים נוספים. אצלנו תוכלו למצוא מסורים חשמליים, ידניים, אנכיים, חרב, גרונג, שורף, 2 ידיות ועוד, בהתאמה לכל צורך.

פטישי חציבה / קידוח

פטישי אוויר יציבים וחזקים, לעבודה מדויקת ובטיחות מושלמת בבית ובמרחב הציבורי.

מפוחים

מבחר מפוחים ושואבים עוצמתיים למגוון שימושים בבית, בחצר ובעסק, עם תו איכות של החברות המובילות.

מלטשות

ליטוש ושיוף משטחים עם החידושים העדכניים ביותר, כולל שאיבת אבק במקביל לפעילות הליטוש, מנועים מונעי בלאי ומנגנונים למניעת נזק, ברמת גימור עדינה ואפשרות לליטוש שווה במשטחים גדולים כקטנים.

משחזות זווית

מגוון סוגים של משחזות לעבודה עוצמתית ודיוק מירבי. תוכלו למצוא משחזות בולמות זעזועים, מנגנוני בטיחות, ידיות מסתובבות, הגנת סלילים ועוד.

המחלקות שלנו

חומרי בניין

בבחירת חומרי הבניין לפרויקט בנייה, חשוב לבחור בחומרים איכותיים של המותגים המובילים והאמינים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה טובה ואיכותית לאורך זמן – כך שהמבנה לא יהיה רק יפה אלא גם חזק ועמיד. 

כלי עבודה

חשוב לבחור במוצרים של חברות מובילות בתחומן, שיאפשרו עבודה קלה ונוחה, עם אחריות לבטיחות מקסימלית ותוצאות מעולות. אצלנו תמצאו מבחר רחב של כלי עבודה עם חותמת האיכות של מותגים מובילים.

קרמיקה וסניטציה

בסניף רשתות באר שבע תוכלו למצוא מגוון רחב של כלל החומרים והאביזרים הדרושים לבניית חדרי מגורים, משרדים, רחצה ומטבחים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לסגנון העיצוב שתבחרו והתקציב שהצבתם.

צבע

בחירת צבע מאפשר לעיצוב האישי של כל לקוח לבוא לידי ביטוי. רשתות באר שבע הינה הספקית המורשית הגדולה בדרום של החברות מהמובילות בישראל טמבור ונירלט. אצלנו בסניף תמצאו כל צבע וגימור ממניפת הצבעים באספקה מיידית.

עץ

עץ הוא חומר מתחדש, טבעי וביכולתו לשוות מראה כפרי או מודרני לכל חלל. אצלנו תמצאו את המבחר הגדול בדרום לפלטות עץ בגוונים וגימורים שונים וכן דיקטים ליציקות מבית חברת קנה קש.

גידור וקירוי

עבודת הגידור היא הבסיס האיתן של רשתות באר שבע. עם ניסיון של יותר מ-50 שנה בתחום, לנו הכלים והידע המקצועי לביצוע עבודות גידור ברמה גבוהה ביותר, מהחומרים האיכותיים בשוק.

איטום

ברשתות באר שבע תוכלו ליהנות מהפתרונות החדישים בעולם בתחום האיטום, של החברות המובילות בענף. הידע והניסיון שצברנו, מאפשר לנו להתאים את החומרים הנכונים לכל צורך.

גבס, תקרות ובידודים

הבנייה בגבס היא מהירה, מדויקת, קלה לביצוע וקלת משקל.
רשתות באר שבע היא ספק מורשה של מגוון פתרונות גבס, בידודים ותקרות של החברות אורבונד וטמבורד. 

בונים? משפצים? 
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו כדי להתרשם מהמבחר, מהשירות – ומהמחירים!

להזמנות וייעוץ מקצועי מהיר,
חייגו 08-6276-540
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

ספקים ושותפים

דילוג לתוכן