חומרי בניין
כלל החומרים ליסודות בנייה מוצלחים
בבחירת חומרי הבניין לפרויקט בנייה, חשוב לבחור בחומרים איכותיים של המותגים המובילים והאמינים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה טובה ואיכותית לאורך זמן – כך שהמבנה לא יהיה רק יפה אלא גם חזק ועמיד. אצלנו, ברשתות באר שבע, נותנים מענה לכלל שלבי הבנייה, החל משלב השלד והיציקות ועד לאביזרים משלימים לבית.

אנו מספקים את כל חומרי הבניין הנדרשים
תחת קורת גג אחת:

בלוקים

ברשתות תוכלו למצוא בלוקים לבנייה איכותית ויציבה - בלוק בטון ובלוק מבוקע המגיעים במגוון מידות, מהחברות המובילות טרמודן ואיטונג.

ברזל

להשגת תשתית מושלמת למבנה השלד, תוכלו למצוא אצלנו ברזל בכל מידה, בפרופילים שונים וכן רשתות ברזל.

עץ ודיקטים

ברשתות תוכלו ליהנות ממבחר עצום של כל סוגי העץ והדיקטים לבניין כולל יעוץ מקצועי להתאמת חומרים אידיאלית.

דבקים ורובות

דבקים ומילוי חריצים עם הרובות המובילים בשוק, של החברות מיסטר פיקס, טמבור וגילאר.

קלקר

לוחות קלקר לבידוד טרמי מיטבי, בהתאמה מקצועית לכל חלל ובמחירים אטרקטיביים.

חומרי גלם

החומרים הבסיסיים לעבודת הבנייה שבלעדיהם לא ניתן להתחיל: חול, חצץ וטיט מוכן במחירים אטרקטיביים, מצעים לבנייה, מלט שחור ולבן ליצירת בטון חזק ועמיד, פינות טיח להגנה מרבית על פינות הקיר ועוד.

המחלקות שלנו

חומרי בניין

בבחירת חומרי הבניין לפרויקט בנייה, חשוב לבחור בחומרים איכותיים של המותגים המובילים והאמינים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה טובה ואיכותית לאורך זמן – כך שהמבנה לא יהיה רק יפה אלא גם חזק ועמיד. 

כלי עבודה

חשוב לבחור במוצרים של חברות מובילות בתחומן, שיאפשרו עבודה קלה ונוחה, עם אחריות לבטיחות מקסימלית ותוצאות מעולות. אצלנו תמצאו מבחר רחב של כלי עבודה עם חותמת האיכות של מותגים מובילים.

קרמיקה וסניטציה

בסניף רשתות באר שבע תוכלו למצוא מגוון רחב של כלל החומרים והאביזרים הדרושים לבניית חדרי מגורים, משרדים, רחצה ומטבחים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לסגנון העיצוב שתבחרו והתקציב שהצבתם.

צבע

בחירת צבע מאפשר לעיצוב האישי של כל לקוח לבוא לידי ביטוי. רשתות באר שבע הינה הספקית המורשית הגדולה בדרום של החברות מהמובילות בישראל טמבור ונירלט. אצלנו בסניף תמצאו כל צבע וגימור ממניפת הצבעים באספקה מיידית.

עץ

עץ הוא חומר מתחדש, טבעי וביכולתו לשוות מראה כפרי או מודרני לכל חלל. אצלנו תמצאו את המבחר הגדול בדרום לפלטות עץ בגוונים וגימורים שונים וכן דיקטים ליציקות מבית חברת קנה קש.

גידור וקירוי

עבודת הגידור היא הבסיס האיתן של רשתות באר שבע. עם ניסיון של יותר מ-50 שנה בתחום, לנו הכלים והידע המקצועי לביצוע עבודות גידור ברמה גבוהה ביותר, מהחומרים האיכותיים בשוק.

איטום

ברשתות באר שבע תוכלו ליהנות מהפתרונות החדישים בעולם בתחום האיטום, של החברות המובילות בענף. הידע והניסיון שצברנו, מאפשר לנו להתאים את החומרים הנכונים לכל צורך.

גבס, תקרות ובידודים

הבנייה בגבס היא מהירה, מדויקת, קלה לביצוע וקלת משקל.
רשתות באר שבע היא ספק מורשה של מגוון פתרונות גבס, בידודים ותקרות של החברות אורבונד וטמבורד. 

בונים? משפצים? 
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו כדי להתרשם מהמבחר, מהשירות – ומהמחירים!

להזמנות וייעוץ מקצועי מהיר,
חייגו 08-6276-540
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

ספקים ושותפים

דילוג לתוכן