גידור וקירוי
מומחיות של 50 שנה בגידור מוסדות הדרום
עבודת הגידור היא הבסיס האיתן של רשתות באר שבע. עם ניסיון של יותר מ-50 שנה בתחום, לנו הכלים והידע המקצועי הנרחב לביצוע עבודות גידור ברמה הגבוהה ביותר, מהחומרים האיכותיים בשוק.

הקמת גדרות, רשתות וקירות
להפרדה בטוחה ויציבה:

גידור מוסדי

רשתות באר שבע עוסקת מיום היווסדה בגידור מוסדות ברחבי הארץ ובאזור הדרום בפרט. הכלים המקצועיים ויכולת הביצוע המעולה, שבבסיסה שנים של ניסיון בתחום, הביאה אותנו לכדי מצוינות שהופכת אותנו להיות הבחירה הראשונה של עסקים ומוסדות באזור הדרום.

סוגי גדרות

אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הגדרות הקיימים בהתאמה מושלמת לצרכים בשטח: אלומיניום, PVC, שלבים, במבוק, מעקות, ועוד.

סוגי רשתות

בחירת סוג הרשת לגדר בהתאמה לצורך – רשתות מולחמות וקלועות, ממוסגרות, פלסטיק, בטיחות (כתום, צהוב), אסכורית ועוד.

רשתות לגידול בעלי חיים

פלטות ליצירת כלובי ציפורים וכן רשתות כלוב לגידור מרעה וצאן.

קירוי

מבחר לוחות וכיסויים ליצירת גגות בעלי כושר עמידות גבוה, עשויים חומרים שונים בהתאם לסוג העבודה ובחירת הלקוח. כל המוצרים הם מבית החברות המובילות בשוק, ומבוססים על הטכנולוגיה החדישה ביותר: סנטף, פלרוף, פרספקט, סנו פק, סנו פל, פוליגל ועוד.

פאנל מבודד

לבניית מבנים קלים מכל סוג, במגוון גדלים ואורכים – לקבלת מבנה יציב ועמיד בעיצוב אישי. הפאנל המבודד מסופק עם כל האביזרים הנלווים לצורך הבנייה.

סככות והצללה

פתרונות מתקדמים ליצירת מחסות מוצללים בעלי עמידות גבוהה והגנה מירבית –ברזנטים, רשתות הצללה ועוד.

פרופילים ועמודי ברזנט

עמודי ברזל חזקים ואיכותיים באורכים שונים להעמדת מבנים ובניית גדרות בכל גודל.

המחלקות שלנו

חומרי בניין

בבחירת חומרי הבניין לפרויקט בנייה, חשוב לבחור בחומרים איכותיים של המותגים המובילים והאמינים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה טובה ואיכותית לאורך זמן – כך שהמבנה לא יהיה רק יפה אלא גם חזק ועמיד. 

כלי עבודה

חשוב לבחור במוצרים של חברות מובילות בתחומן, שיאפשרו עבודה קלה ונוחה, עם אחריות לבטיחות מקסימלית ותוצאות מעולות. אצלנו תמצאו מבחר רחב של כלי עבודה עם חותמת האיכות של מותגים מובילים.

קרמיקה וסניטציה

בסניף רשתות באר שבע תוכלו למצוא מגוון רחב של כלל החומרים והאביזרים הדרושים לבניית חדרי מגורים, משרדים, רחצה ומטבחים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לסגנון העיצוב שתבחרו והתקציב שהצבתם.

צבע

בחירת צבע מאפשר לעיצוב האישי של כל לקוח לבוא לידי ביטוי. רשתות באר שבע הינה הספקית המורשית הגדולה בדרום של החברות מהמובילות בישראל טמבור ונירלט. אצלנו בסניף תמצאו כל צבע וגימור ממניפת הצבעים באספקה מיידית.

עץ

עץ הוא חומר מתחדש, טבעי וביכולתו לשוות מראה כפרי או מודרני לכל חלל. אצלנו תמצאו את המבחר הגדול בדרום לפלטות עץ בגוונים וגימורים שונים וכן דיקטים ליציקות מבית חברת קנה קש.

גידור וקירוי

עבודת הגידור היא הבסיס האיתן של רשתות באר שבע. עם ניסיון של יותר מ-50 שנה בתחום, לנו הכלים והידע המקצועי לביצוע עבודות גידור ברמה גבוהה ביותר, מהחומרים האיכותיים בשוק.

איטום

ברשתות באר שבע תוכלו ליהנות מהפתרונות החדישים בעולם בתחום האיטום, של החברות המובילות בענף. הידע והניסיון שצברנו, מאפשר לנו להתאים את החומרים הנכונים לכל צורך.

גבס, תקרות ובידודים

הבנייה בגבס היא מהירה, מדויקת, קלה לביצוע וקלת משקל.
רשתות באר שבע היא ספק מורשה של מגוון פתרונות גבס, בידודים ותקרות של החברות אורבונד וטמבורד. 

בונים? משפצים? 
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו כדי להתרשם מהמבחר, מהשירות – ומהמחירים!

להזמנות וייעוץ מקצועי מהיר,
חייגו 08-6276-540
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

ספקים ושותפים

דילוג לתוכן