גבס, תקרות ובידודים
יצירת מחיצות וחיפויים, בקלות ובמהירות
בעיצוב פנים הבית ניתן לבחור בבנייה קלה באמצעות לוחות גבס, המאפשרים ליצור פיתוחים מיוחדים בפשטות ובמהירות. הבנייה בגבס היא מהירה, מדויקת, קלה לביצוע וקלת משקל. רשתות באר שבע היא ספק מורשה של מגוון פתרונות גבס, בידודים ותקרות של החברות אורבונד וטמבורד.

מבחר לוחות גבס ותקרות
לעיצוב בהתאמה אישית:

לוחות גבס

אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי לוחות הגבס הקיימים בשוק, בכל מידה שתרצו. לוחות עמידים בתנאי חוץ ובפני בעירה, לחות, לוחות מבודדים, כאלה הניתנים לקימור ועוד.

קירות חיצוניים וחדרים רטובים

כל החידושים הטכנולוגיים במיטב החומרים לבנייה קלה ואיכותית העמידה בפני תנאי חוץ ומזג אויר קיצוני: אקווה פאנל, צמנט בורד, לוחות פייבר צמנט ליצירת מראה בטון אדריכלי, תקרות ומגשי פח לחדרים רטובים.

פרופילים, מחברים, ברגים ונלווים

האביזרים הנלווים לכל עבודת גבס מקצועית - לקבלת תוצאות מדויקות, חזקות ובטיחותיות לאורך זמן.

תקרות אקוסטיות

מבחר אריחי גבס אקוסטי לבידוד מושלם, בהתקנה קלה בכל גודל בחיתוך לפי מידות.

תקרות מעוצבות

מעבר להיבט הפונקציונלי, ניתן להשיג תקרות גבס בעיצובים מגוונים מבית אורבונד וקניאוף גרמניה.

בידודים אקוסטיים

הבידודים המובילים בשוק לקבלת תוצאה שקטה ונעימה בחללי הבית או המשרד.

המחלקות שלנו

חומרי בניין

בבחירת חומרי הבניין לפרויקט בנייה, חשוב לבחור בחומרים איכותיים של המותגים המובילים והאמינים ביותר, על מנת להבטיח תוצאה טובה ואיכותית לאורך זמן – כך שהמבנה לא יהיה רק יפה אלא גם חזק ועמיד. 

כלי עבודה

חשוב לבחור במוצרים של חברות מובילות בתחומן, שיאפשרו עבודה קלה ונוחה, עם אחריות לבטיחות מקסימלית ותוצאות מעולות. אצלנו תמצאו מבחר רחב של כלי עבודה עם חותמת האיכות של מותגים מובילים.

קרמיקה וסניטציה

בסניף רשתות באר שבע תוכלו למצוא מגוון רחב של כלל החומרים והאביזרים הדרושים לבניית חדרי מגורים, משרדים, רחצה ומטבחים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לסגנון העיצוב שתבחרו והתקציב שהצבתם.

צבע

בחירת צבע מאפשר לעיצוב האישי של כל לקוח לבוא לידי ביטוי. רשתות באר שבע הינה הספקית המורשית הגדולה בדרום של החברות מהמובילות בישראל טמבור ונירלט. אצלנו בסניף תמצאו כל צבע וגימור ממניפת הצבעים באספקה מיידית.

עץ

עץ הוא חומר מתחדש, טבעי וביכולתו לשוות מראה כפרי או מודרני לכל חלל. אצלנו תמצאו את המבחר הגדול בדרום לפלטות עץ בגוונים וגימורים שונים וכן דיקטים ליציקות מבית חברת קנה קש.

גידור וקירוי

עבודת הגידור היא הבסיס האיתן של רשתות באר שבע. עם ניסיון של יותר מ-50 שנה בתחום, לנו הכלים והידע המקצועי לביצוע עבודות גידור ברמה גבוהה ביותר, מהחומרים האיכותיים בשוק.

איטום

ברשתות באר שבע תוכלו ליהנות מהפתרונות החדישים בעולם בתחום האיטום, של החברות המובילות בענף. הידע והניסיון שצברנו, מאפשר לנו להתאים את החומרים הנכונים לכל צורך.

גבס, תקרות ובידודים

הבנייה בגבס היא מהירה, מדויקת, קלה לביצוע וקלת משקל.
רשתות באר שבע היא ספק מורשה של מגוון פתרונות גבס, בידודים ותקרות של החברות אורבונד וטמבורד. 

בונים? משפצים? 
אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו כדי להתרשם מהמבחר, מהשירות – ומהמחירים!

להזמנות וייעוץ מקצועי מהיר,
חייגו 08-6276-540
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

ספקים ושותפים

דילוג לתוכן